ŽIVOTNÍ A ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Žijete sami nebo nemáte závazky a potřebujete si pouze zajistit nezávislost pro případ pracovní neschopnosti z důvodu úrazu nebo nemoci? Sestavte si s naší pomocí individuální pojistku, která Vám pomůže zbavit se dotěrných obav, co by bylo kdyby...

Rozumíte svým pojistkám? Dávají vám smysl? Kryjí opravdu efektivně Vaše závazky? Nebo v nich máte např. krytí rizik spojených pouze s úrazy či denní dávky v neschopnosti na 100 Kč denně apod.? Pokryje tato denní dávka Vaše výdaje v případě pracovní neschopnosti? Máte v pojistce zproštění od placení pojistného? Jste dobře pojištěni na tzv. velká rizika (invalidita, trvalé následky úrazu s progresí a pamětí a závažná onemocnění s pamětí), která by znamenala opravdový problém? Ptal se Vás poradce na to, jaké máte výdaje a další závazky, jestli máte rezervy či pasivní příjem?
Češi patří mezi národy milující sporty. Lyžujete? Potápíte se? Jezdíte na motorce nebo děláte jiné rizikové sporty? A ví o všech Vašich rizikových aktivitách pojišťovna, u které jste pojištěni?  

To, jestli je pojistka smysluplně nastavena, záleží na mnoha faktorech. Zjistěte, co platíte. A zjistěte to včas. Předejdete tím zklamání a zbytečným problémům.
Uvedli jste do návrhu smlouvy, s čím se léčíte, nebo to po Vás nikdo nechtěl vědět?
Co by se stalo, kdybyste vypadli ze zdravotních důvodů z pracovního procesu, máte pro takové nenadálé situace vytvořenu finanční rezervu?

Tyto a mnohé další otázky si pokládejte, chcete-li zjistit, jestli peníze, které dáváte do pojistky, investujete efektivně nebo zbytečně. Opravdu jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami, pojistnými podmínkami i jejich produkty, ale také mezi lidmi, kteří tohle všechno nabízejí. Tak jako v jiných oblastech i tady uděláte nejlépe, když zajdete tam, kde se specializují a nepokouší se nabízet všechno, když zajdete někam, kde Vám Vaše pojistky analyzují, srozumitelně vysvětlí a nebudou Vás nutit je zrušit. Podívejte se na reference našich klientů, kteří kvůli úrazu nebo nemoci mají s námi kompletní zkušenost.

Dovolím si jednu radu, protože nešťastných příběhů už jsem slyšela opravdu hodně. Než zrušíte na radu nějakého pseudoodborníka smlouvu, kterou roky platíte, zastavte se a analyzujte, proč Vám ji ten člověk chce zrušit. Dost často jsou totiž tímto nicnetušící lidé poškozováni. Čas Vám nikdo nevrátí a zdravotní záznamy také nepřepíše...

Sjednejte si informační schůzku a analýzu smluv ZDARMA.

A pamatujte: Pojištění je jako airbag, každý ho má, nikdo ho netouží vyzkoušet, ale když musí, je nutné, aby fungoval!

Kontaktní formulář

Jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami,
jejich produkty i poradci.
Zjistěte včas, co platíte.