DĚTSKÉ POJIŠTĚNÍ
 

Často se setkáváme s názory, že nemá smysl pojišťovat děti, že na problémech dětí se rodiče nechtějí obohacovat nebo že stačí, že se z rodinného rozpočtu musí platit pojistka pro živitele rodiny, tak není potřeba pojišťovat ještě děti. To jsou ale námitky, které může říct pouze někdo, kdo u sebe, svých známých ani v televizi neviděl nemocné nebo těžce zraněné dítě. Kdo ho totiž viděl, ví, že pojistka je důležitá a měla by se udělat co nejdříve. Když má totiž člověk nemocné nebo zraněné dítě, chce mu dopřát co nejvhodnější léčbu u největších odborníků, a to na těch nejlepších místech. Ví, že je potřeba rozptýlit obavy a deprese dítěte výlety, kulturními i jinými zážitky. To všechno lze, ale nebývá to bohužel zdarma. Pojistka je ideální způsob, jak předejít finančním problémům a závislosti na solidární pomoci veřejnosti. Rádi vám detailně vysvětlíme, jak pojištění pro děti funguje, na osobní schůzce. Bude to rychlejší a příjemnější než psaní e-mailů. Kontaktujte nás a my Vám během příjemně strávené půlhodinky ukážeme, jak to u nás funguje. Podívejte se na reference našich klientů.

Nejčastěji u nás vyřizujeme s klienty-rodiči drobnosti, které patří k životu. Jde například o paracentézu bubínku, zlomeniny, vykloubeniny, šité rány a popáleniny. Slyšeli jsme ale také mnoho srdcervoucích příběhů. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech a nevyhýbá se bohužel ani těm nejbezmocnějším. Z toho důvodu je nutné, aby v pojistce pro dítě byla obsažena i připojištění, která pokryjí výlohy na operace a šetrnou léčbu závažných onemocnění a úrazů a taková, která poskytnou jednorázovou smysluplnou částku pro případ invalidity dítěte, protože nákup invalidního vozíku, zařízení bezbarierového přístupu a odborná asistence jsou velmi finančně náročné nezbytnosti, bez kterých se v takové situaci lidé neobejdou.

Pojistit dítě si můžete i do své pojistné smlouvy, a to od částky v řádu desítek korun měsíčně. Vždy je však lepší, když sjednáte každému svému dítěti speciální dětské pojištění. To je u nás možné od 200 Kč měsíčně.

Pojištěním dítěte u nás získáte i množství praktických asistenčních služeb ZDARMA. Patří mezi ně například telefonické konzultace dnes tolik opomíjených vhodných kombinací léků, připomenutí preventivních prohlídek, odvoz do a z nemocničního zařízení (v hodnotě až 5.000 Kč ročně), pomoc s nákupem léků, hlídáním či úklidem v domácnosti.

Zjistěte, co můžeme pro Vás a Vaše děti udělat. Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami,
jejich produkty i poradci.
Zjistěte včas, co platíte.