Jsme pobočka americké pojišťovací společnosti s více než 150letou tradicí. Na českém trhu jsme stálicí již více než 25 let. Svou důvěru v pojištění u naší společnosti vkládá 100 miliónů lidí v 50 zemích světa. Stále rosteme. Pojišťovna MetLife patří celosvětově mezi přední poskytovatele individuálního i skupinového pojištění, mezi top 3 největší hráče v USA, Mexiku, Brazílii, Chile, Rusku a Japonsku. V naší agentuře najdete opravdové odborníky na úrazové a životní pojištění, investice i zaměstnanecké benefity.


KDO JSME

Jsme poradci s mnohaletými zkušenostmi v pojišťovnictví, ale nejsme typičtí pojišťováci. Protože:

Jsme proklientští.

Jako klient jste pro nás vždy na 1. místě. Přistupujeme k vám vždy individuálně a pojistné krytí vám navrhneme na základě vašich specifických potřeb. Nabízíme slevy, ale nenabízíme tzv. balíčky. Jsme tu vždy, když potřebujete pomoct, protože sjednáním pojištění naše mise teprve začíná.

Jsme profíci.

Nepoužíváme nejasné, nepravdivé, zavádějící nebo klamavé informace. Jednáme kvalifikovaně, čestně, odpovědně a v nejlepším zájmu klientů. Dodržujeme mlčenlivost.

Jsme prověření.

 V našem týmu najdete opravdové odborníky na úrazové a životní pojištění, investice i zaměstnanecké benefity.

Máme letité zkušenosti a hodně spokojených klientů, ale ne tolik, abychom neměli čas věnovat se vám.

Jsme tu PRO VÁS. Přesvědčte se sami. Sjednejte si schůzku.

Naše práce nejsou jen milá setkání s klienty u dobré kávy, čaje nebo sklenky vína. Často s nimi řešíme situace, které jim znenadání zkomplikují jejich životní plány. Pokud by Vás zajímala spolupráce s námi, přečtěte si o kariéře u nás zde. Spokojenost klientů se v našem oboru nejvíce pozná až ve chvíli, kdy se jim něco přihodí. Zde najdete reference našich klientů.


 


Kontaktní formulář

Jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami,
jejich produkty i poradci.
Zjistěte včas, co platíte.