Kariéra u násTaky si nedokážete představit, že byste začali pracovat pro pojišťovnu?

To je naprosto v pořádku, vybíráme si nové kolegy, které budeme moct všechno naučit, aby měli tak spokojené klienty, jako máme my (reference zde), více času na rodinu a svoje zájmy, smysluplnější práci a nebo například možnost neomezených výdělků.

NOVĚ NAVÍC BONUS ZA ÚSPĚŠNÉ ZAŠKOLENÍ AŽ 50.000 KČ A MOŽNOST VYUŽÍVAT MODERNÍ PLNĚ VYBAVENÉ KANCELÁŘE NA 10 MÍSTECH V PRAZE I BRNĚ.


JAKÉ JSOU VAŠE PRIORITY?

Chtěli byste se věnovat práci, kdy se to hodí Vám namísto striktně vymezeného času a místa, které Vám někdo diktuje?

Sníte o příjmech, které nemají limit a o odměňování podle výsledků nikoliv podle doby odsezené v práci?

Toužíte po tom, vybudovat si něco vlastního, ale nemáte dostatek odvahy, protože potřebujete jistoty stabilního globálního partnera?

Chcete smysluplnou pomáhací práci?

Jak by se Vám na začátku měsíce vstávalo, kdybyste měli vybudovaný pasivní příjem a měli možnost ho svými aktivitami neustále navyšovat?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký by z Vás byl leader?KDO JSME A CO DĚLÁME
Jsme tým pohodových lidí. Spojuje nás obor, který pro nás všechny byl jednou více či méně nepochopitelný a neznámý, klienti, kterých si vážíme, chuť na sobě pracovat a vzájemně spolupracovat a také některé životní priority a zájmy. Pracujeme pod záštitou americké pojišťovací společnosti s více než 150letou tradicí, kterou je možné najít ve více než 50 zemích světa a na českém trhu je stálicí více než 25 let. Stále roste, pyšní se produktem, který v roce 2018 získal 1. místo v prestižní produktové soutěži pojišťovacích domů a pravidelně se umisťuje v analýzách trhu na předních příčkách.

Naše společnost patří celosvětově mezi přední poskytovatele individuálního i skupinového pojištění a mezi námi najdete opravdové odborníky na úrazové a životní pojištění, investice i zaměstnanecké benefity. K práci používáme moderní elektronické systémy, díky nimž můžeme být maximálně flexibilní.

Pracovat můžeme odkudkoliv, ale zázemí máme v moderních kancelářích s výbornou dostupností a terasami s krásným výhledem v centru Prahy, jen několik kroků od stanice metra C, tramvajových a autobusových zastávek a v dochozí vzdálenosti od vlakového nádraží.
Další útulné zázemí máme i v centru Brna, opět kousek od vlakového i autobusového nádraží či zastávky šaliny :)


KOHO HLEDÁME
Náš tým postupně rozšiřujeme, vybíráme pečlivě, protože dobrá atmosféra je základ. Pokud jste otevření, spolehliví, přátelští a máte smysl pro humor, rychle zapadnete do party. Jsme pracovití a entuziastičtí. Kakabusy, závistivce a lenochy mezi námi nehledejte :-)

Baví Vás jednat s firmami? Možná právě Vás hledáme na pozici employee benefits specialisty/specialistky.
Jste laskaví, systematičtí a komunikativní? Co když v sobě máte dosud neobjevený talent pro poradenství a můžete si díky tomu vybudovat finanční nezávislost a pasivní příjem.
Baví Vás nábor a vedení lidí? Třeba Vás zaujme projekt manažerské akademie, v rámci které Vám pomůžeme vybudovat Váš vlastní tým.


CO NABÍZÍME
Největší výhodou práce u nás je pro někoho fakt, že může pomáhat lidem a pracovat kde chce a kdy se mu to hodí. Pro někoho jiného jsou to spíš zajímavé platové ohodnocení, možnost vybudovat si poměrně rychle zajímavý pasivní příjem či účast v lákavých motivačních soutěžích. Někteří lidé ocení zase spíš benefity jako příspěvky na důchod a na auto nebo profesionální systém školení.

Lidem, kteří si chtějí zkusit podnikat, se u nás otevírá možnost vybudovat si vlastní podnikání pod záštitou velké mezinárodní společnosti, a to buď na nezávislé obchodní pozici nebo v roli teamleadera. V manažerské akademii se postupným vedením krok za krokem může stát úspěšným manažerem každý, kdo touží po pestré práci, kde bude moct kombinovat svůj obchodní talent (možná ještě neobjevený) s aktivitami z oblasti HR a vlastní kreativitou.

Jsme toho názoru, že vydělávat si nadprůměrně a mít možnost svojí aktivitou tuto částku ještě navyšovat o rostoucí pasivní příjem, je lepší, než čekat každý měsíc na pár stravenek. 

Nebaví Vás zůstávat v důchodu sami doma? Ani důchodový věk v naší profesi rozhodně není nevýhodou, budete mezi lidmi, přivyděláte si a ještě budete mít pomáhací smysluplnou náplň volného času. Studenti vysokých škol, čerství absolventi nebo maminky na mateřské dovolené si u nás zase mohou získat praxi a postupně vybudovat vysněnou kariéru a finanční nezávislost. U nás nezáleží na věku ani na tom, kolik času strávíte v práci, ale na Vaší vizi, plánování a aktivitách.
A co když nemáte vizi? Možná si ji uděláte po prvním setkání s námi. :-)

Je zajímavé, že lidé ze zaměstnání ve většině případů neodchází tak často kvůli nedostatečnému platovému ohodnocení, jako kvůli tomu, že jim jejich práce najednou přestane dávat smysl nebo si nerozumí s kolegy. My naši práci vnímáme jako poslání a děláme ji dobře, proto máme spokojené klienty a dobrý pocit, že máme smysluplné povolání, díky kterému můžeme pomáhat lidem, když jim zdravotní potíže převrátí život vzhůru nohama.


CO POŽADUJEME
Nemusíte mít praxi z pojišťovnictví ani z obchodu, abyste u nás uspěli. Co ale bezpodmínečně musíte, je být trestně bezúhonní, měli byste mít alespoň maturitu a chuť učit se nové věci. Vše se dá naučit, je to pouze otázka volby nebo chcete-li disciplíny. Zde stejně jako všude jinde platí, že kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Pokud máte navíc dobré komunikační schopnosti, jste pozitivní, proaktivní a otevření, může se stát, že Vám spolupráce s námi změní život a určitě i pohled na tento často stereotypizovaný obor. 


PROČ DĚLÁME TO, CO DĚLÁME
Protože chceme lidem pomáhat, aby byli dobře připraveni i na nepříjemné životní zkoušky, kterými občas musí projít každý. Rizikům zabránit neumíme, ale umíme minimalizovat následné dopady na životy lidí, kterým se stane náhlý úraz, zkříží jim nečekaně cestu nějaká nemoc nebo přijdou o někoho blízkého. Víme, že pojišťovnictví nemá u široké veřejnosti příliš dobrou pověst. Každou práci však lze dělat dobře i špatně, nejen pojišťovnictví a my jsme se rozhodli dělat ji, jak nejlépe to jde.

Zaujali jsme Vás? Přidejte se k nám a pojďte společně s námi pověst pojišťovacích poradců napravit. Pokud nevěříte, podívejte se na reference našich stávajích klientů na náš web zde a přesvědčte se, že opravdu víme, co děláme a proč jsme do naší práce zapálení.


Pokud Vás zajímají detailnější informace, rádi se s Vámi setkáme, abychom zjistili, čím si můžeme být vzájemně přínosem. Kontaktujte nás prosím via e-mail marie.sicova@zp.metlife.cz a nebo na telefonním čísle +420 733 502 703. Více informací o nás nejdete na https://www.poradce-pojisteni.cz. Najdete nás i na FB.

MOŽNOST VYUŽÍVAT MODERNÍ PLNĚ VYBAVENÉ KANCELÁŘE NA 10 MÍSTECH V PRAZE I BRNĚ


    
 


 

Kontaktní formulář

Jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami,
jejich produkty i poradci.
Zjistěte včas, co platíte.