Příběhy našich klientů

Našeho klienta přepadli 4 muži. Zlomili mu 2 žebra, obratel a ruku.
Pojistnou událost jsme s ním nahlašovali 29.4.2019.
Plnění dostal 10.5.2019, a to celkem 545.100 Kč. Druhou částku 490.000 Kč vyplatila Pojišťovna rok poté za trvalé následky, které tento úraz zanechal. Vyplacená částka našemu klientovi dorovnala výpadek příjmu a mohl ji použít i na nejrůznější výdaje spojené s léčbou.
CHZ (chirurgický zákrok) je připojištění, které s tak dobrými pojistnými podmínkami jiná pojišťovna nabídnout nemůže. Významně pomáhá toto připojištění také v dětských pojistkách, kde se z něj hradí např. i paracentéza bubínku. I to je jeden z důvodů, proč máme tak spokojené klienty. 

Naše klientka prodělala mozkovou mrtvici
“Člověk si najednou ze dne na den nezaváže sám tkaničky, má potíže se podepsat nebo třeba pracovat na počítači. A to nemluvím o dopadu té zákeřné nemoci na psychiku.”
Slova našeho kolegy, jehož manželku postihla mozková mrtvice, jen potvrzují zkušenosti ostatních lidí, kteří se s touto nemocí setkali. “Přitom nevykazovala žádné rizikové faktory - není obézní, nekouří, žije zdravě, nemá vysoký krevní tlak ani cholesterol, dokonce ani na preventivním echokardiografickém vyšetření se tento problém předem neobjevil. Z pojistky, za kterou platila pět let 800 Kč měsíčně, dostala 800.000 Kč. Z důvodu následků, které nemoc zanechala, potřebuje auto na automat, aby mohla vůbec řídit. Tak jsme ho hned z pojistného plnění koupili”. Pojistnou smlouvu jí navíc naše pojišťovna platila do té doby, než se uschopnila a vrátila do práce, takže byla nadále kryta… pro jistotu a klid. To že přijde jedna nemoc, ještě nevylučuje, že může člověla potkat další nemoc nebo úraz. Naopak často jdou ruku v ruce, protože se zhoršenou koordinací pohybů po úrazu nebo nemoci riziko stoupá. 

 

Kontaktní formulář

Jsou velké rozdíly mezi pojišťovnami,
jejich produkty i poradci.
Zjistěte včas, co platíte.